SILVER & METAL / Silver / Teglashållare 4264473
nr 426 4473
Teglashållare
Lenght: ()
2 st Ryssland 1900-tal, förgyllt Niello silver
400
SEK 900
Monday January 14 2008
at 16:00:00
400 kr
750 kr
700 kr
850 kr