KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286455

nr 1228 6455

Harry Moberg

(1927-2018), Sverige

Etsning, Harry Moberg (1927-2018), Sverige. Signerad, numrerad 9/25. Motivet: 25x20 cm

Harry Moberg, svensk bildkonstnär född 1927, död 2018.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:33:08

11/1 22:48:50 1      150 kr
14/1 20:26:58 2      Vinnande bud

Harry Moberg

Läs mer om Harry Moberg