KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983361
nr 1298 3361
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, "Potatis och hand". Signerad, numrerad 15/50, oramat löst blad. Haskel 95. Motivet: 49x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:09:42
16/12 18:03:49
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander