Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Litograph 15394028



*

nr 1539 4028


LITOGRAPH

Han Van Meegeren, 29x20 cm, outer dimensions including frame: 43x32 cm,


Han Van Meegeren, 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm. Signerad


Estimate:

500

Auction date:

Monday May 8 2023
at 20:29:13


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller grafik han van meegeren litografi vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr