KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17569183

nr 1756 9183

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 15/30. Bildmått: 25x27 cm, yttermått inklusive ram: 37x40 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:46:51)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 19:07:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert