KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819063
nr 1481 9063
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Landskap med stege. Signerad, daterad -90. Olja på duk, 60x71 cm, yttermått inklusive ram: 72x85 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:13:38
8/8 20:08:38
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström