KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502021

nr 1550 2021

Ellen von Rosen. Interiör med par. Monogramsignerad. Olja på duk, 94x72 cm, yttermått inklusive ram: 102x80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:29:10

30/6 21:35:23 1      Vinnande bud