KONST / Litografier / Färglitografi 11029107
*
nr 1102 9107
N Jonas Englund
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, N Jonas Englund, 110/190, Fiskmås, bladets mått: 40x28
N. Jonas Englund, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 april 2017
kl 19:24:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/4 02:27:03
1
100 kr
17/4 11:26:41
2
200 kr
17/4 14:07:28
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskmås färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad n jonas englund svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
N Jonas Englund
N. Jonas Englund, svensk bildkonstnär född 1960.
nr 1102 9107
N Jonas Englund
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, N Jonas Englund, 110/190, Fiskmås, bladets mått: 40x28
N. Jonas Englund, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/4 02:27:03 | 1 | 100 kr |
17/4 11:26:41 | 2 | 200 kr |
17/4 14:07:28 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskmås färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad n jonas englund svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16