ART / Lithographs / Litograph in colors 11029107
nr 1102 9107
N Jonas Englund
(f. 1960), Sverige
N Jonas Englund, 110/190, gull, sheet: 40x28,
LITOGRAPH IN COLORS, N Jonas Englund, 110/190, Fiskmås, bladets mått: 40x28
N Jonas Englund, Swedish painter, born 1960.
SEK 250
Monday April 17 2017
at 19:24:55
100 kr
200 kr