ART / Lithographs / Litografisk affisch 17177028
nr 1717 7028
Litografisk affisch
Picasso, 'Cote de azur', Mourlot Paris, outer dimensions including frame: 102x68,
Picasso, "Cote de azur", Mourlot Paris, yttermått inklusive ram: 102x68 cm. Ej signerad
3000
SEK 2400
Monday August 18 2025
at 18:42:25
18/8 18:37:25
18/8 18:38:19