ART / Oil paintings / Oil painting 16087107
nr 1608 7107
OIL PAINTING
Signerad Hallström, birches. Oil on panel, 32x32cm, outer dimensions including frame: 45x46cm,
Oidentifierad konstnär. Björkar. Signerad Hallström. Olja på pannå, 32x32cm, yttermått inklusive ram: 45x46cm
300
SEK 250
Monday Mars 25 2024
at 20:12:29
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)