KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175090

nr 1517 5090

Mia Sandegård, stilleben. Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 53x46 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 januari 2023
kl 19:13:04

22/1 13:10:42 1      Vinnande bud