FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bordsvitrinskåp 7165488
nr 716 5488
Bordsvitrinskåp
China, height: 36, wear, damages.
Kina, höjd: 36
Condition: slitage, skador
800
SEK 650
Monday September 26 2011
at 19:43:59
350 kr
600 kr
450 kr