KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294306
nr 1329 4306
Lasse Persson. Signerad a tergo 1989. Olja på duk, 35x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:49:49
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr