KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3818055
nr 381 8055
Sign A Widmar, Rökande Män, 60x80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 oktober 2005