KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17453213
nr 1745 3213
Knut Haggren
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Österlånggatan, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 74x60 cm, yttermått inklusive ram: 83x69 cm
Knut Haggren, svensk målare född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:16:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)