ART / Lithographs / Litografimapp / bok 16589217
nr 1658 9217
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Lennart Sand (b. 1946), Sweden. "Skisser efter naturen och på sten ritade av Lennart Sand". Signed, numbered 467/690, + 2 litografier lösa blad. Signerade och numrerade, outer dimensions including frame: 35x38,
Litografimapp / bok, "Skisser efter naturen och på sten ritade av Lennart Sand". Signerad, numrerad 467/690, + 2 litografier lösa blad. Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 35x38 cm
Lennart Sand, born 1946, Swedish painter and draughtsman.
SEK 200
Monday November 18 2024
at 19:09:40
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)