KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367046
*
nr 1436 7046
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 december 2021
kl 18:12:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/11 10:48:18
1
400 kr
6/12 17:53:41
2
500 kr
6/12 17:55:02
1
600 kr
6/12 18:05:58
3
700 kr
6/12 18:07:00
1
900 kr
6/12 18:07:17
3
900 kr
6/12 18:07:17
1
900 kr (Budbetjänt)
6/12 18:07:53
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1436 7046
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 december 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/11 10:48:18 | 1 | 400 kr |
| 6/12 17:53:41 | 2 | 500 kr |
| 6/12 17:55:02 | 1 | 600 kr |
| 6/12 18:05:58 | 3 | 700 kr |
| 6/12 18:07:00 | 1 | 900 kr |
| 6/12 18:07:17 | 3 | 900 kr |
| 6/12 18:07:17 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 6/12 18:07:53 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



