KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714442

nr 1371 4442

Ralph Judell

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Stilleben, Signerad. Daterad 1976, Olja på duk, 32x40 cm

Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 januari 2021
kl 18:41:57

Ralph Judell

Läs mer om Ralph Judell