KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714442
nr 1371 4442
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Stilleben, Signerad. Daterad 1976, Olja på duk, 32x40 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:41:57
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)