KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064154
nr 1606 4154
Archibald Russell Watson Allan (1878-1959), Gårdsplan. Signerad. Olja på duk, 45x75 cm, yttermått inklusive ram: 49x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:40:19
18/3 14:45:14