KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13568453

nr 1356 8453

Edward Jangö

(1896-1982), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Motiv från Capri respektive västkusten. Signerad. Olja på duk, 23x34 respektive 39x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 18:15:51

26/10 17:27:46 1      Vinnande bud

Edward Jangö

Läs mer om Edward Jangö