MÖBLER / Soffor / Soffa 11119518
nr 1111 9518
Soffa
Gustaviansk stil, längd: 183 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 19:19:30
27/5 10:59:34
Den Gustavianska stilen