KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11478800
nr 1147 8800
Leopold Rivers
(1850-1905), Storbritannien
Oljemålning, Landskap med hus, signerad 1899, olja på pannå, 25x35
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:54:54
800 kr
900 kr
- Klassiska
27 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska