SILVER & METAL / Silver / Spoons 12756097
nr 1275 6097
SPOONS
6+ 1 delar. Silver gilt, sent 1800 tal, import mark. Length: 13-24 cm, weight: ca 170g,
6+ 1 delar. Förgyllt silver, sent 1800 tal, importstämplar. Längd: 13-24 cm, vikt: ca 170g
700
SEK 700
Monday September 16 2019
at 18:05:32
450 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr