ÖVRIGT / Diverse / Kakburkar 14797548
nr 1479 7548
Kakburkar
3 delar, plåt. "Kakor", 1950-tal, 23x23 cm. Höjd: 21 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:59:47
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr