KONST / Litografier / Litografi 13185194
nr 1318 5194
Einar Rosén
(1910-1998), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 286/310, båtar. Motivet: 36x51cm
Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:39:43
5/4 06:26:02
Einar Rosén
Läs mer om Einar Rosén