KONST / Litografier / Färglitografi 11528378

nr 1152 8378

Enzo Ellero

(f. 1933), Italien

Färglitografi, Enzo Ellero , Italien. Signerad och numrerad 302/320, motivet: 49x58

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 december 2017
kl 20:49:05