ART / Lithographs / Graphic art 16847270
nr 1684 7270
GRAPHIC ART
Pablo Picasso (efter). Numrerad 1881/2000, tryckt signatur. Outer dimensions including frame: 68x52 cm, fuktskador.
Pablo Picasso (efter). Numrerad 1881/2000, tryckt signatur. Yttermått inklusive ram: 68x52 cm
Condition: fuktskador
800
SEK 500
Monday Mars 3 2025
at 20:28:52
2/3 12:07:19