FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Secretaire 5595776
nr 559 5776
SECRETAIRE
Lenght: ()
med intarsia och förgyllda beslag. Sign. Tahan. Frankrike, Napoleon III:s period. L 80, djup: 50, höjd: 105 Jmfr. Jean Pierre Alexandre Tahan (1813-1892)
Withdrawn
Monday December 22 2008
at 17:00:00