ART / Oil paintings / Oil painting 11809298
nr 1180 9298
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Sten Ahlberg (b. 1952), Sweden. "Från min värld", signed. Olja på duk, 53x63 cm,
OIL PAINTING, "Från min värld", signerad. Olja på duk, 53x63 cm
Sten Ahlberg, Swedish painter, born 1952.
800
SEK 900
Monday April 30 2018
at 19:59:27
800 kr