FURNITURE / Tables / Writing desk 6718259

nr 671 8259

WRITING DESK

1890s, length: 131, width: 63, height: 77, wear, damages.

1890-tal, längd: 131, djup: 63, höjd: 77

Condition: slitage, skador

100

SEK 650

Monday December 6 2010
at 18:14:32