FURNITURE / Tables / Table 16784034
nr 1678 4034
TABLE
1950s, Perstorsskiva. Length: 90+ 2x30, width: 75 cm, height: 74 cm, wear.
1950-tal, Perstorpsskiva. Bredd: 90+ 2x30. Djup: 75 cm. Höjd: 74 cm
Condition: slitage
800
SEK 500
Monday February 10 2025
at 19:47:02
5/2 23:00:51