KONST / Litografier / Grafiska blad i bok 16196038
nr 1619 6038
Grafiska blad i bok
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockhaus mfl, med kassett. Ej signerad, oramad, 10x10-31,5x42
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:19:10
12/5 21:56:20
100 kr
13/5 17:42:32