![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925277
*
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2021
kl 19:23:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 12:27:19
1
100 kr
26/4 17:25:54
1
250 kr
26/4 19:15:42
2
150 kr
26/4 19:15:42
1
200 kr (Budbetjänt)
26/4 19:18:23
2
Vinnande bud
26/4 19:20:31
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 12:27:19 | 1 | 100 kr |
26/4 17:25:54 | 1 | 250 kr |
26/4 19:15:42 | 2 | 150 kr |
26/4 19:15:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/4 19:18:23 | 2 | Vinnande bud |
26/4 19:20:31 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:19