KONST / Litografier / Färglitografi 8214432
nr 821 4432
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), bil, 22/250, signerad, -79, motivets mått: 58x45
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:46:40
300 kr
200 kr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg