KONST / Litografier / Färglitografi 11729067
nr 1172 9067
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 25/60, bladets mått: 74x55
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:43:03
100 kr
150 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd