ART / Lithographs / Litograph in colors 17474135
nr 1747 4135
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Barbro Gustafsson. Signed, numbered 22/30, abstrakt, unframed, 22x16,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 22/30, abstrakt, oramat löst blad, 22x16 cm
Barbro Gustafson, Swedish painter born 1936.
Withdrawn
Monday December 8 2025
at 19:42:16