ART / Oil paintings / Oil painting 12254556
nr 1225 4556
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Rama, faces, signed. Oil on canvas, 130x71,
Oidentifierad konstnär. Signerad Rama, Ansikten, Signerad. Olja på duk, 130x71
SEK 150
Monday December 17 2018
at 19:40:21
10/12 22:17:30
100 kr
12/12 19:37:18