ART / Etchings etc / Dry points 16165351

nr 1616 5351

Erling Johansson

(f. 1934), Sverige

4 pcs. Erling Johansson (b. 1934), Sweden. Vid de yttre skären". Signed, numrerade 7/60. Image dimensions: 5x9, 5 -BM: 13, 5x15, 5. Med passepartout i mapp. Oramade lösa blad,

DRY POINTS, 4 st. Vid de yttre skären". Signerade, numrerade 7/60. Bildmått: 5x9,5 -BM: 13,5x15,5. Med passepartout i mapp. Oramade lösa blad

Erling Johansson, Swedish artist born 1934.

800

SEK 500

Monday April 29 2024
at 18:57:15

29/4 18:37:15 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Erling Johansson

Read more about Erling Johansson