KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746559
nr 1374 6559
Oidentifierad konstnär. Signerad, Mor & barn. Olja på pannå, 23x19cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:47:08
150 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
All världens barn (Lisa Larson)