FURNITURE / Sofas / Sofa 13429348

nr 1342 9348

SOFA

'Minerva', teak, Peter Hvidt and Orla Mølgaard Nielsen. Length: 190cm, wear, damages.

"Minerva", teak, Peter Hvidt and Orla Mølgaard Nielsen. Längd: 190cm

Condition: slitage, skador, fläckar

4000

SEK 5200

Monday August 24 2020
at 18:48:21