KONST / Litografier / Grafiskt blad 15463004
nr 1546 3004
Grafiskt blad
Bengt Bengtsson. "Comic girl". Signerad, numrerad 29/50. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:00:00
5/6 19:50:48