KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17004316
nr 1700 4316
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 32/90. Bildmått: 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 35x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:19:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
800 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr