KONST / Litografier / Färglitografi 15306279

nr 1530 6279

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Maria Boczewska (f. 1940). Signerad, numrerad HC 13/36, "Stigbergsgatan". Färglitografi, bildmått: 21x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:36:37

24/3 09:49:15 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska