KONST / Litografier / Färglitografi 15286104
nr 1528 6104
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 223/260, daterad 1972 cm, yttermått inklusive ram: 54x46cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:16:02
100 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner