LIGHTING / Table lamps / Table lamp 6332034

nr 633 2034

TABLE LAMP

metall/alabaster, column, late 19th century, height: 45, wear.

metall/alabaster, kolonn, sent 1800-tal, höjd: 45

Condition: slitage

100

SEK 350

Monday April 5 2010
at 18:55:30