MÖBLER / Bord / Matbord 11424636
nr 1142 4636
Matbord
omkring 1900, längd: 115 + 2x50, djup: 88 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador, skev sikiva
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 november 2017
kl 19:45:04
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr