MÖBLER / Bord / Matbord 11424636

nr 1142 4636

Matbord

omkring 1900, längd: 115 + 2x50, djup: 88 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador, skev sikiva

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 november 2017
kl 19:45:04