ART / Oil paintings / Oil painting 12848378

nr 1284 8378

OIL PAINTING

unidentified artist. Signerad Bodenstam, flowers. Olja på duk på pannå, 45x40 cm, skadad ram.

Oidentifierad konstnär. Signerad Bodenstam, Blomster. Olja på duk på pannå, 45x40 cm

Condition: skadad ram

Yes

SEK 200

Monday October 28 2019
at 19:51:01