![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 13557117
*
nr 1355 7117
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Timo, numrerad 82/240, oramat löst blad, bladets mått: 62x44 cm
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2020
kl 20:25:31
- Tema
19 okt
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1355 7117
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Timo, numrerad 82/240, oramat löst blad, bladets mått: 62x44 cm
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2020 |
- Tema
19 okt
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...![](/tema/themes/{C955EC42-959C-4341-9D9F-CC90EA951735}_183x97.jpg)
Läs mer om Grafik
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25