ART / Oil paintings / Oil painting 15124473
nr 1512 4473
OIL PAINTING
Oidentifierad rysk konstnär, St. Petersburg, still life, Signerad 1990. Oil on canvas, 100x80 cm, outer dimensions including frame: 113x91,
Oidentifierad rysk konstnär, St. Petersburg, Stilleben, Signerad 1990. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 113x91 cm
Withdrawn
Monday December 19 2022
at 18:12:02