KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11944342
nr 1194 4342
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Etsning, 114/150, signerad, -74. Motivet: 29x39
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:24:51
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig