KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11944342

nr 1194 4342

Ulf Trotzig

(1925-2013), Sverige

Etsning, 114/150, signerad, -74. Motivet: 29x39

Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:24:51

Ulf Trotzig

Läs mer om Ulf Trotzig